• Architekt Białystok

Oferta

Usługi powiązane

Projektujemy wnętrza oraz instalacje wodno-kanalizacyjne. Współpracujemy ze sprawdzonymi, doświadczonymi geodetami. Wykonujemy świadectwa energetyczne, odbiory oraz przeglądy okresowe obiektów budowlanych. Współpracujemy z wykwalifikowanymi ekipami budowlanymi i wykończeniowymi oraz kiedownikami budów.

Przyłącza wodno-kanalizacyjne i instalacje wewnętrzne

Budowa domu, budynku usługowego czy inwentarskiego to nie tylko architektura i konstrukcja. Należy zadbać o odpowiednie uzbrojenie go w media, także wodę i kanalizację. Potrzebujesz projektu zbiornika szczelnego (szamba) lub przydomowej oczyszczalni ścieków, studni, a może przyłaczy do sieci wodociągowej, kanalizacyjnej albo gazowej? A może chcesz mieć profesjonalnie zaprojektowane instalacje wewnętrzne obiektu? 'eMWu Projekt" jest odpowiedzią na te pytania.

Obsługa geodezyjna

Do prawidłowego zaadaptowania projektowanego budynku do działki Inwestora i uzyskania pozwolenia na budowę potrzebna jest zatwierdzona przez urzędowo mapa do celów projektowych. Tą wykonuje uprawniony geodeta. Specjalista ten niezbędny jest również do wykonania pomiaru powykonawczego już po zrealizowaniu inwestycji w celu odbioru budynku przez odpowiedni urząd i możliwści rozpoczęcia jego użytkowania. Możemy skontaktować Cię z wysokiej klasy profesjonalistami branży lub zadbać o wykonanie i zawierdzenie mapy do celów projektowych w Twoim imieniu.

Pozostałe usługi

- wykonywanie świadectw energetycznych
- odbiory domów i mieszkań
- przeglądy okresowe budynków
- inwentaryzcje, przebudowy i zmiany sposobu użytkowania budynków isntniejący