• Projektowanie domów Białystok

Oferta

Projekty indywidualne

Projektowanie domów BiałystokProjektujemy budynki:

- mieszkalne jednorodzinne

- usługowe

- garażowe

- gospodarcze

- inwentarskie

- hale magazynowe

- i inne.

Budynki mieszkalne, jednorodzinne

Głównym punktem naszej oferty są projekty budynków mieszkalnych, jednorodzinnych. Możemy pochwalić się kilkuletnim doświadczeniem w tej dziedzinie architektury.
Budowa własnego domu jest często jedną z najważniejszych decyzji w życiu. Mając tą świadomość, do każdego przyszłego właściciela nieruchomości podchodzimy indywidualnie. Faza tworzenia koncepcji inwestycji jest najważniejsza. Tu główną rolę odgrywa odpowiedni kontakt z Inwestorem oraz zrozumienie jego wizji. Opierając się na własnym doświadczeniu doradzamy najlepsze rozwiązania tak, aby wykorzystać maksymalnie możliwości i przezwyciężyć wszelkie przeciwności odnoszące się do danego przedsięwzięcia.
Praca nad szeroko pojętą architekturą to proces twórczy. Nie jest to, jednak jedyny aspekt inwestycji. Musimy być świadomi wielu przeciwności i ograniczeń natury prawnej, które napotkamy jeszcze zanim zaczniemy pracować nad koncepcją, jak również po stworzeniu projektu wymarzonego domu. Mnogość przepisów prawa budowlanego czy biurokracja w polskich urzędach są często problem trudnym do przejścia. Pracownia „eMWu Projekt” tu też służy pomocą. Nie ograniczamy się, jedynie do stworzenia projektu spełniającego wymagania Inwestora i polskich norm budowlanych. W cenie projektu doradzamy jak najefektywniej i najskuteczniej poprowadzić inwestycję oraz oferujemy pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności, wypełnianiu odpowiednich dokumentów i kontakcie z odpowiednimi urzędami i instytucjami. Pokierujemy Tobą tak, aby proces uzyskania pozwolenia na budowę przebiegł sprawnie i możliwie szybko.

Nie ograniczamy się do projektowania budynków mieszkalnych. Nasza wieloletnia praca w branży pozwoliła nam na zdobycie niezbędnego doświadczenia w zakresie architektury usługowej, handlowej, budynków inwentarskich, garażowych, gospodarczych, hal wielkogabarytowych różnego zastosowania i innych.

Budynki usługowe i handlowe oraz użyteczności publicznej

Oferujemy usługi projektowe w dziedzinie architektury usługowej i handlowej oraz użyteczności publicznej. Projektowaliśmy myjnie i warsztaty samochodowe, sklepy, place zabaw, przebudowy obiektów sportowych przy szkołach. Przeprowadzimy Państwo przez proces projektowy oraz procedury formalno-prawne związane z przedsięwzięciem. W oparciu o Państwa wizję planowanej inwestycji oraz jej funkcję doradzimy najlepsze rozwiązania.

Budynki inwentarskie

Wieloletnia praca w dziedzinie projektowania obiektów inwentarskich pozwoliła nam zdobyć dużą wiedzę w tej materii. Projektowaliśmy obory, kurniki i inne. Obiekt inwentarski to nie tylko budynek, ale też dobór odpowiedniej technologii do planowanej inwestycji oraz możliwości i wymagań inwestora, jak również spełnienie norm określonych przez polskie prawo budowlane i przepisy. Planujesz hodowlę lub rozwój poprzez rozbudowę gospodarstwa rolnego? „eMWu Projekt” to najlepszy wybór dla Ciebie.

Hale magazynowe, budynki garażowe, gospodarcze i inne

Mamy doświadczenie i szeroką wiedzę w projektowaniu tego typu budynków. Zaprojektujemy halę oraz dobierzemy najlepszą konstrukcję. Projektujemy także budynki gospodarcze oraz garażowe. Prowadzimy także rozbudowy, przebudowy i nadbudowy obiektów budowlanych każdego typu i funkcji.